Realizacja projektu

Koronairus COVID -19

Koronawirus zmusił nas do wstrzymania zaplanowanych działań projektowych...ale my się nie poddajemy. Zapraszamy do cyklu: wirtualna podróż po bliskim nam Świętokrzyskim na naszej stronie FB https://www.facebook.com/pg/Be-Smart-Start-young-M%C5%82odzie%C5%BCowa-Agencja-Promocji-115693766467716/photos/?ref=page_internal

 

                      

 

"Bliskie nam Świętokrzyskie" - spotkanie promocyjne przygotowania

Przygotowania do spotkania "Bliskie nam Świętokrzyskie" trwają! Jesteśmy na etapie planowania, organizowania... i załatwienia gadżetów! Chcemy z jak najlepszej perspektywy przedstawić naszym gościom województwo, w którym mieszkamy i z pomocą przyszły nam osoby zarządzające najbardziej znanymi miejscami w okolicy. Serdecznie dziękujemy wszystkim lokalnym organizacjom/ właścicelom obiektów za przekazane materiały/gadżety, które posłużą nam do promocji naszego regionu.

Finał adaptacji pokoju grupy projektowej/spotkanie z Burmistrzem

Już prawie po feriach a my ruszamy z dalszą organizacją naszych działań! Na wczorajsze spotkanie udało nam się zaprosić naszego Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - Pana Leszka Kopcia, by opowiedzieć o naszych działaniach i planach oraz pochwalić się naszym nowym zaadaptowanym miejscem:) rozmawialiśmy o możliwościach Młodych w Staszowie oraz dzieliliśmy się pomysłami odnośnie funkcji jaką ma spełniać nasz Ratusz po rewitalizacji- (charakterystyczny staszowski Ratusz jest również w nowym logo naszej grupy :)  planowałyśmy także nasze kolejne działanie - plan wizyty grupy projektowej „ W poszukiwaniu szczęścia Lubatowa”, którą będziemy gościć już za miesiąc.

 ad10.jpg

Workshop/warsztaty graficzne

Już pierwszy dzień ferii (tzn. 24.01) rozpoczęliśmy z impetem! Udaliśmy się do Kielc na warsztaty graficzne żeby podszkolić się w wykonaniu biuletynu - który niedługo sami przygotujemy. Choć każdy z nas ma już jakieś pojęcie na temat programów to naszemu wykładowcy udało się nas zaskoczyć - poznaliśmy nowy program - Scribus. A z wyznaczonym nam zadaniem uporaliśmy się bez problemu. Zadowoleni i głodni wróciliśmy na mały poczęstunek ze słodkościami, kawą i pizzą, a przy okazji omówiliśmy bieżące kwestie- DZIAŁAMY!

 

 

Wyjzad integracyjno-edukacyjny

W miniony piątek tzn. 22 listopada nasza grupa projektowa wzięła udział w zaplanowanym i zorganizowanym przez nas działaniu, jakim był wyjazd integracyjno-edukacyjny do Krakowa. W planach mieliśmy warsztaty z przedsiębiorczości dedykowane osobom młodym – czyli Nam:) Warsztaty poprowadził Pan Sebastian Kolisz – właściciel i twórca inicjatywy wspierającej przedsiębiorczość Business Starter- Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Krakowie (2007-2018), który nie tylko w interesujący sposób przybliżył nam działania, które pomogą nam osiągnąć sukces, ale również wprowadził bardzo miłą i ciekawą atmosferę podczas zajęć. Dowiedzieliśmy się między innymi, jakiego zaangażowania wymaga prowadzenie własnej działalności, czym się różni firma od prowadzenia biznesu i jak działać, aby dobrze prowadzić swój biznes i oczywiści zostać milionerem  Słuchaliśmy z zaciekawieniem, a zaraz po zajęciach gwarnie dzieliliśmy się swoimi pomysłami na sukces.
Po ambitnych warsztatach pozostały czas w Krakowie spędziliśmy na sportowo – w parku trampolin i kulturalnie – w Muzeum Sztuki Współczesnej.
Grupy zadaniowe spisały się w realizacji swoich działań: transport, harmonogram i plan wyjazdu i oczywiście dokumentacja zdjęciowa.
I już wiemy, że topografia  Krakowa, zwłaszcza o zmroku do łatwych nie należy, ale i tu daliśmy radę!

 
 

       

Let's Start... Spotkanie integracyjne grupy projektowej

Pierwsze spotkanie było okazją do wzajemnego poznanie się i integracji.
 Spotkanie miało na celu również zastanowienie się i uświadomienie sobie ‘kim /jaki(a) chcę być, a jaki(a) nie…’ Spotkanie było szansą, aby zastanowić się nad d swoimi dobrymi i słabymi stronami, wyznaczyć swój cel, co mogę zaoferować innym i nad czym chcę pracować...
Z otrzymanych drewnianych skrzyneczek Młodzi stworzyli piękne „księgi skarbów” gdzie będą kolekcjonować swoje ewaluacyjne przemyślenia i skarby projektowe.
Wspólnie został opracowany Regulamin Współ- działania – niezbędny podczas realizacji wspólnych zadań i spotkań projektowych.
Powstała strona fanpage gdzie na bieżąco będą aktualizowane działania projektu 'Be SMART-START Young! Młodzieżowa Agencja Promocji'

https://www.facebook.com/pg/Be-Smart-Start-young-M%C5%82odzie%C5%BCowa-Agencja-Promocji-115693766467716/photos/?ref=page_internal